[gap height=”100px”] [ux_banner height=”300px” video_visibility=”visible”] [text_box width=”75″ position_x=”50″ position_y=”75″]

سیستم های بلاست

یکی از عمده مزیت های رنگ مایع امکان اعمال آن بر سطوح متفاوت از جمله مواد فلزی و غیر فلزی است و از دیگر نقاط قوت آن سطح زیبا و امکان اجرای آسان تر نسبت به رنگ پودری می باشد.

[/text_box] [/ux_banner] [row] [col span__sm=”12″] [gap]

این سیستم ها به دو روش انجام می گیرد:

[gap] [title style=”bold-center” text=”اتاق بلاست”] [/col] [col span=”6″ span__sm=”12″] [gap height=”60px”]

در این روش قطعه به داخل کابین بلاست هدایت شده و توسط اپراتور و با کمک هوای فشرده فرآیند تمیزکاری انجام می گردد. در این روش ساینده خارج شده از نازل که به کف اتاقک ریخته شده توسط سیستم خودکار جمع آوری و بوجاری می شود و دوباره به دیگ تحت فشار شارژ می گردد. در این سیستم می توان سطوح متفاوتی از اتوماسیون را در اختیار مشتری قرار داد که برای انتخاب بهینه باید به مواردی نظیر تیراژ و قیمت قطعه کار مورد نظر توجه داشت.

[/col] [col span=”6″ span__sm=”12″] [ux_image id=”879″] [/col] [/row] [row] [col span__sm=”12″] [gap] [/col] [/row] [row] [col span=”6″ span__sm=”12″] [ux_image id=”880″] [/col] [col span=”6″ span__sm=”12″] [gap height=”60px”]

در حین فرآیند بلاست، غبار حاصل از فرآیند در اتاقک تجمع نموده و ضمن ایجاد مانع دید برای اپراتور، آلودگی محیطی شدیدی را موجب می شود که برای رفع آن از سیستم فیلتراسیون غبار استفاده می شود که جزء برتری محصولات ما نسبت به دیگر رقبا محسوب می شود. در حالی که سیستم های دفع غبار مرسوم از فیلترهای نسبتا گران قیمتی بعنوان قطعه مصرفی و قابل تعویض استفاده می کنند، در غبارگیر مرطوب “مشاوران خط رنگ بستیر غرب (بستیرکو)” بدون نیاز به فیلتر و یا هر ماده مصرفی گران قیمتی و با استاندارد بالا، فرآیند جدا سازی غبار از هوا انجام می پذیرد.

[/col] [/row] [row] [col span__sm=”12″] [gap height=”60px”] [title style=”bold-center” text=”دستگاه پیوسته بلاست”]

این روش بیشتر برای قطعات صنعتی با شکل یکسان و طول بلند و ظرفیت های بالا به همراه سیستم کانوایر که جز، جدا نشدنی این دستگاه است، استفاده می شود و از آن طرف می توان به بلاست ورق خام و همچنین آماده سازی پروفیل و تیر ورق ها اشاره کرد و البته به این معنی نیست که این سیستم ها در موارد دیگر کاربرد ندارند. این سیستم ها عموما به صورت مدولی (ماژولی) از یک سیستم در نظر گرفته می شوند و می توان با در نظر گرفتن مدول های (ماژول های) دیگری قبل و یا بعد از دستگاه، به نتیجه متفاوتی رسید.

به عنوان مثال برای قبل از این دستگاه می توان از دستگاه پیش گرم برای سست کردن آلودگی های سطح فلز استفاده کرد و یا برای بعد از این دستگاه می توان دستگاه های برس زنی، بادگیری قطعه، رنگ آمیزی خودکار و حتی دستگاه پخت رنگ را نیز در نظر گرفت که تمامی ملاحظات ذکر شده با توجه به نیاز مشتری و ظرفیت تولید و همچنین میزان فضای در دسترس، در نحوه ارائه پیشنهاد نهایی تاثیر گذار هستند.

[gap] [/col] [col span=”2″ span__sm=”12″] [/col] [col span=”8″ span__sm=”12″] [ux_slider bullets=”false”] [ux_image id=”874″] [ux_image id=”875″] [ux_image id=”876″] [ux_image id=”877″] [ux_image id=”878″] [/ux_slider] [/col] [col span=”2″ span__sm=”12″] [/col] [/row] [gap height=”100px”]